Yarın Bu 13 Altcoin İçin Kritik: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Bitcoin ve altcoin alanında bir haftayı daha geride bırakıyoruz. Bu nedenle yatırımcıların yeni haftaya hazırlanması gerekiyor. Yatırımcılar ve traderlar, kripto para alanında yeni haftaya hazırlanmak adına önümüzdeki gelişmelere bakıyor. Bu yazımızda, yarın, yeni haftanın ilk gününde öne çıkan altcoin gelişmelerini aktaracağız. İşte detaylar…

Bu 13 altcoin için büyük gün geliyor

 • Yarın, Azbit (AZ), AZ coin yakımını gerçekleştirecek.
 • LATOKEN, Doge Floki Coin’i (DOFI) delist ediyor.
 • MEXC Global, Defactor’ü (FACTR) USDT çifti ile yarın TSİ 15’te listeliyor.
 • UFO Gaming (UFO) projenin oyunu hakkında bir soru cevap etkinliğini yarın gerçekleştirecek.
 • BTCEX borsası ile LiveGreen Coin, yarın TSİ 18:30’da soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Bybit, Symbiosis Finance (SIS) ile ortak soru cevap etkinliğini yarın TSİ 17’de gerçekleştirecek.
 • Seedify NFT Space (SNFTS), 400 milyon coin yakımını yarın gerçekleştirecek.
 • MEXC Global, El Dorado Exchange (EDE) coin’ini USDT çifti ile yarın TSİ 11’de listeliyor.
 • Biconomy, yarın, GraphLinq Protocol’ü (GLQ) USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.
 • OKExChain (OKT), yeni stOKT havuzlarının piyasaya gireceğini açıkladı.
 • AirDAO (AMB), yeni bir token ekonomisi önerisi için oylama sürecini yarın sonlandıracak.
 • Uniswap, “tamamen self-custodial olan, açık kaynaklı bir mobil uygulama” olarak tanımladığı mobil cüzdanını tanıttı. Mobil cüzdan artık Apple TestFlight aracılığıyla sınırlı bir erken sürüm olarak sunuluyor.
 • En büyük ikinci stablecoin USD Coin’in (USDC) ihraççısı ve operatörü olan ABD fintech devi Circle, müşterilerini Silvergate krizinin etkileri hakkında bilgilendirdi. Başlıca enstrümanı Silvergate’in Exchange Network’ü (SEN) askıya alındığından, Circle alternatif hizmet sağlayıcılara geçeceğini açıkladı.

Piyasaları etkileyen majör olaylar da var

Bitcoin’in fiyatı, son günlerde oldukça dalgalı. Bu arada, Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere birçok tanınmış kripto para birimi de hafif fiyat düşüşleri gördü. Kripto pazarındaki son düşüş, ABD üretim rakamlarının açıklanmasına ve ABD’deki kripto şirketleri için bankacılık hizmetlerinin erişilebilirliğine ilişkin endişelere bağlanabilir. Diğer yandan, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Çarşamba günü piyasa kapandıktan sonra Silvergate, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) bir rapor sunarak, çeşitli olayların operasyonları üzerindeki etkisini değerlendirdiği için yıllık raporunun sunulmasında bir gecikme olduğunu duyurdu.

Ayrıca küresel kripto para piyasası, bir dizi faktör nedeniyle haftayı düşüşle bitirmeye hazırlanıyor. Sağlam ABD ekonomik verilerinin açıklanması, FED’in faiz oranlarını yükselterek kalıcı enflasyonla mücadele etmek için daha agresif adımlar atabileceği spekülasyonlarını artırdı. Yatırımcılar ve trader’lar, olası faiz artışları ve enflasyona hazırlık olarak ekonomik göstergeleri yakından takip ediyor. Ekonominin iyi performans göstermesi ve enflasyonist baskıların devam etmesi nedeniyle, FED’in politika faizini geçen yılın sonlarında tahmin edilenden daha yüksek bir seviyeye çıkarması muhtemeldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir