Yeni Aşk! Futbolcu Dorukhan Toköz ve Sosyal Medya Fenomeni Pelinay İgit Aşklarını İlan Ettiler

Aşk mart ayında yaşanıyor! Trabzonsporlu futbolcu Dorukhan Toköz ve sosyal medya fenomeni Pelinay İgit, yapmış oldukları sosyal medya paylaşımları ile aşklarını ilan ettiler.

26 yaşındaki Dorukhan Toköz; A milli takımda, Beşiktaş’ta ve Eskişehirspor’da forma terletmişti. Şimdilerde ise kariyerine Trabzonspor’da devam eden futbolcu özel hayatıyla gündemde.

Aşk hayatını gözler önünde yaşamayı tercih etmeyen Dorukhan Toköz’ü ilk olarak oyuncu Bahar Şahin ile yaşadığı birliktelikle görmüştük.

Bir ayrıl bir barış ilişki yaşayan ikilinin ihanet yüzünden ayrıldıkları iddia edilmişti. Bahar Şahin bu konu ile ilgili sosyal medya hesabından futbolcuya ‘eskort’ göndermesi bile yapmıştı.

Kasım ayında biten ilişkilerinden sonra gözlerden uzak olan Dorukhan Toköz dün akşam bir mekanda yeni sevgilisi sosyal medya fenomeni Pelinay İgit ile görüntülendi.

Pelinay İgit son zamanların ilgi gören fenomenlerinden biri. Kendisini ilk olarak Ozan Dolunay ile yaşamış olduğu birliktelik ile tanıdık.

Hem modellik hem sosyal medya ile ilgilinen İgit’in instagram hesabında 200 bin’e yakın takipçisi bulunuyor. Sık sık özel yaşamına dair paylaşımlarda da bulunan fenomen, duygusal halleriyle de geçtiğimiz aylarda çok konuşulmuştu.

Dorukhan Toköz ve Pelinay İgit aşkı sosyal medyada kısa sürede yayılırken, dikkatlerden ikilinin eski ilişkileri gözden kaçmadı.

Dorukhan Toköz’ün Bahar Şahin, Pelinay İgit’in ise Ozan Dolunay ile birlikteliği olduğunu söylemiştik.

İşin kafa karıştıran yanı ise ‘Zalim İstanbul’ adlı dizide bir süre birlikte çalışan Bahar Şahin ve Ozan Dolunay’ın aşk yaşamış olduğu iddiaları…İkili bu iddiaları ne kadar yalanlasa da uzun bir süre belirsizliğini koruyan bir aşktı.

Bu aşk çemberinde neler olduğunu tam bilemiyoruz ama yeni çiftimizin mutlu oldukları gözlerinden okunuyor. Siz bu beraberliği nasıl buldunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir