Amerikan’ın Popüler Sunucusu Oprah Winfrey Verdiği Kilolarla Bambaşka Birine Dönüştü

Amerikalı talk şov sunucusu, aktris, yapımcı ve yazar olan Oprah Winfrey, son zamanlarda verdiği kilolarda gündemdeydi. Ünlü bir dergiye röportaj veren Oprah o zamanlar kilosu yüzünden yaşadıklarını ve değişimini anlattı. Detaylar içeriğimizde:

Amerika’nın tanınan yüzü Oprah Winfrey 25 yıldır sunduğu “The Oprah Winfrey Show” ile akıllara kazınan bir isim olmayı başardı.

Oprah 25 yıldır bu talk şovun sunuculuğunu üstlenmesiyle şov dünyasında nam salmış, adeta bir başarı öyküsüne imza atmış güçlü bir kadın olarak tanınıyor.

Prens Harry ve Meghan Markle gibi isimleri bile bu programda ağırlayan efsane televizyoncu Winfrey röportajlarından aldığı yüksek ücretlerle de bilinmekte.

Popülerliği sayesinde genç yaşta milyoner olması ve “ekranların kraliçesi” ünvanını kazanması ünlü sunucunun görünümü hakkında aldığı eleştirileri durdurmakta yeterli olmadı.

Ünlü bir dergiye verdiği röportajda “25 yıl boyunca benimle dalga geçildi. Suçlandım ve utandırıldım.” itiraflarında bulundu.

Oprah Winfrey son zamanlarda verdiği kilolarla ve değişen fiziğiyle gündemdeydi. Röportajda geçmişte görünümü yüzünden aldığı eleştirilerden bahsetti.

‘Kızgın hissetmedim. Üzgün hissettim. İncinmiş hissettim. Utancımı yuttum. Bunun benim hatam olduğunu kabul ettim.’ dedi.

“The Color Purple” galasında yeni fiziğini sergileyen Winfrey, “Artık kimsenin beni utandırmasına izin vermeyeceğim.” dedi.

“Diğer insanlardan özellikle kendimden utanmaktan bıktım” diyen Amerikan medyasının yüzü hayatında artık spor ve diyetin önemli bir yeri olduğunu belirtti.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x