Karısının müstehcen fotoğraflarını paylaştı, sosyal medyada tepki yağdı! ‘Bu sene pantolon yok’

Ünlü rapçi Kanye West, geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlayan West, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da, Kim Kardashian’a olan benzerliği olmuştu.

EŞİNİN MÜSTEHCEN KARELERİNİ PAYLAŞTI

İlginç giyim tarzlarıyla ve halka açık yerlerdeki uygunsuz görüntüleriyle çok konuşulan ikiliden Kanye West, son olarak eşinin müstechen fotoğaflarını sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme geldi.

West, eşinin ‘çıplak’ sayılabilecek karelerini peş peşe 18.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayarak; gönderilerine “Bianca bu sene pantolon giymeyecek” ve “Bir şey mi düşürdün?” gibi mesajlar yazdı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Rapçinin bu paylaşımları, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Instagram kullanıcıları, Kanye’nin bu ‘rahatsız edici’ paylaşımlarına tepki gösterdi.

– Artık eşini aşağılamayı bırak!
– Çocuklarının Instagram hesapları var, bu paylaşımları görüyorlar.
– Eşine saygılı davran. Tüm dünya onu bu halde görmemeli!
– Bianca’nın açık fotoğraflarını paylaşıyor, ama Kim açık giyindiği zaman kızıyordu.
– Kızın North’un evlendiğini ve kocasının onu bu halde paylaştığını bir düşün.

Kanye West ya da Bianca Censori, bu tepkilerle ilgini henüz bir açıklama yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x